Avevo_logo_edited_edited.png

A.L.P. Filtre Kulesi

Duman ve tozların kaynağından emilmesinin imkansız olduğu fabrika ve atölyelerde, ortam havasının standartlara uygun hale getirilmesi için tasarlanan A.L.P. kulemiz, rakipleri gibi sadece alttan veya sadece üstten temiz hava üflemesi sağlamak yerine, üfleme bölümünün ayarlanabilmesini sağlar.

Şirketimiz bünyesinde geliştirilen Clever yazılım ile komple iç hava kalitesi kontrolü imkanı sunar.

A.L.P_filter_tower.png
avevo_msu100_duman_emici

MSU 100eco

İşlevsel Tasarım

MSU 100eco, Avevo mobil serisinin en kompakt ve ekonomik ürünüdür. Temizlenebilir kartuş filtreye sahip olan ürünümüz, yüksek emiş performansı ve ideal filtreleme oranı sunar.

msu300.jpg

MSU 300

Güvenli ve Sağlam

MSU 300, profesyonel kullanım için tasarlanmış, tek kollu mobil kaynak dumanı emiş ünitesidir. Temizlenebilir kartuş filtreye sahip olan ünitede, çalışma saati sayacı, filtre doluluk göstergesi, arıza uyarısı, özel toz toplama kovası gibi öne çıkan özellikler mevcuttur.

msu350web.jpg

MSU 350

Yüksek Performans

MSU 350, profesyonel kullanım için tasarlanmış, çift kollu mobil kaynak dumanı emiş ünitesidir. Temizlenebilir kartuş filtreye sahip olan ünitede, çalışma saati sayacı, filtre doluluk göstergesi, arıza uyarısı, özel toz toplama kovası gibi öne çıkan özellikler mevcuttur.

dynamicweb.jpg

MSU DYNAMIC

Yüksek Teknoloji

MSU Dynamic, Avevo mobil serisinin en yeni ürünü. Tek veya çift kollu kullanım seçeneği sunan Dynamic, klasik ve dijital kontrol paneli opsiyonlarına sahiptir. Standart olarak döner filtre temizleme ekipmanına sahip olan ünite, isteğe bağlı olarak jet-pulse filtre temizleme ekipmanı ile de tedarik edilebilir.

mst 100 5.png.jpg

MST 100

Kompakt ve İşlevsel

MST 100 kaynak ve taşlama masası ile bir çok kaynak, taşlama, paketleme gibi işlemlerde duman ve tozların alttan emilerek filtrelenmesi sağlanmaktadır. Otomatik temizlenen kartuş filtresi ile güvenli çalışma alanları sağlar, iş güvenliğini üst seviyeye taşır.

AC ve EC motor seçenekleri mevcuttur.

MST 100 eco

Ekonomik ve güçlü

MST 100 eco alttan emişli kaynak masası; yıkanabilir çapak tutucu filtre, G4 ön filtre ve F9 kaset ana filtre ile sağlıklı çalışma alanları sağlar. Hafifi taşlama işlemleri için de kullanabilen masa, isteğe göre aktif karbon filtre ve fam hızı ayar seçenekleri ile tedarik edilebilir.

V-Proof 90 hava temizleyici

V-PROOF

Sağlıklı Yaşam Alanları

V-Proof hava temizleyici cihazlarımız, kapalı alanlarda virüs ve bakterilere karşı %99,9'dan daha yüksek oranda koruma sağlayan yenilikçi ürünlerdir.

3 farklı model, 3 farklı kapsama alanı ile, ofisler, mağazalar, toplantı odaları, okullar, bekleme salonları, resepsiyonlar, bilet gişeleri, spor salonları gibi bir çok farklı mekanda sağlıklı havayı garanti eder.

f5ef5e8d-cf26-4224-a8e1-c93a5448471a.PNG

HV Serisi

Yüksek Vakum Üniteleri

Lehim dumanı, diş portez tozları, dental uygulamalar, lazer dumanları, laboratuvarlar gibi bir çok farklı alanda kullanım imkanı.