top of page
welding_stealth.jpg
stealth-facemasks_200x54_edited.png

Yeni nesil solunum koruyucular

Stealth Maske: Projeler
n11.png
trendyol.png
Certificate - kristal ltd v.2.jpg
ffp3 maske, kaynak maskesi, kaynak dumanı maskesi, toz maskesi

STEALTH FFP3V RD Lite Pro

 • Stealth FFP3 (N95 ve N99 muadili) Lite Pro Kişisel solunum koruyucu yarım yüz toz ve kaynak dumanı maskesi, katı toz parçacıklarına, metal dumanlarına ve sıvı buğularına, mikroorganizmalar, bakteriler, sporlar ve virüslere (Örneğin;Covid-19) karşı tam solunum koruması sağlayan, iş güvenliği standartlarına uyumlu, çoklu kullanıma uygun bir yarım yüz maskesidir.

 • Fiberglas içermeyen özel HEPAC P3 filtreler, yüksek verimlilik ve düşük solunum direnci sağlamak için özel olarak üretilmiştir.

 • Yüz kıvrımlarını tamamen kapattığı için maske içine sızıntı miktarı en düşük seviyededir. Piyasadaki klasik FFP3 maskelere oranla çok daha yüksek oranda koruma sağlarken, en düşük solunum direncini sağlar.

 • Tahribatsız kantitatif yüz uyum testine olanak sağlamak için özel tekrar kapatılabilir entegre numune portu mevcuttur.

 • EN149:2001+A1:2009 standardına uygundur.

 • Koruma faktörü: APF20

 • Maske içerisine max sızıntı oranı %0,14

 • Filtreleme verimliliği %99,78

 • Solunum direnci (dakikada):
  0.55mb @ 30L max. - 2.01mb @ 95L max.

 • Lateks ve silikon içermeyen TPE gövde uzun saatler boyunca konforlu kullanımı garanti eder.

P3 toz maskesi, P3 duman maskesi, kaynak maskesi

STEALTH P3 ve P3 N.O. (aktif karbonlu)

 • Stealth P3 Kişisel solunum koruyucu yarım yüz maske, kaynak dumanına, katı toz parçacıklarına, metal dumanlarına, sıvı buğularına, mikroorganizmalar, bakteriler, sporlar ve virüslere (Örneğin; Covid-19) karşı tam solunum koruması sağlayan, tekrar kullanılabilir bir yarım yüz maskesidir.

 • Özel HEPAC P3 pileli ikiz filtreler, yüksek verimlilik ve düşük solunum direnci sağlamak için özel olarak üretilmiştir (0.38mb @ 30L max. - 1.26mb @ 95L max.)

 • Tahribatsız kantitatif yüz uyum testine olanak sağlamak için özel tekrar kapatılabilir entegre numune portu mevcuttur.

 • HEPAC P3® ikiz filtrelere kesintisiz ve sürekli bir hava yolunu sağlamak ve kirli havayı engellemek için özel olarak tasarlanmış “Özel Stealth Izgaraları” ile şık ve konforlu.

 • Maske içerisine sızıntı oranı max. %0,14

 • EN140:2001 & EN143:2001 standardına uygun.

 • Koruma faktörü APF 20

 • Lateks ve silikon içermeyen TPE gövde, fiberglas içermeyen filtre materyali.

 • Filtreleme verimliliği %99,999

P3 kaynak maskesi

P3 Taşıma Kutusu

P3 ve P3 N.O. maskeler için şık, dayanıklı ve kullanışlı taşıma çantası ile maskeniz güvende kalsın.

Hangi yüz maskesini seçmeliyim?

Stealth P3 Solunum Maskesi Yüz Maskesi

- 0.3 mikron -% 99.999 ile en yüksek filtrasyon verimliliğine sahiptir ve silika tozu, kaynak dumanları, asbest, yağlar, sisler, aerosoller, virüsler, bakteriler ve diğer mikro partiküllere karşı koruma sağlar.

- Stealth P3 Yarım Maske Solunum Cihazı, ikiz P3 HEPAC pileli filtreler ile birlikte gelen modern, düşük profilli ergonomik P3 yeniden kullanılabilir solunum maskesidir. Izgara, partikülleri ve nemi uzaklaştıran tüm filtre yüzey alanını kaplar. Materyal, lateks ve silikonsuz yüz contaları ile kokusuzdur ve alerjik değildir. Daha az tıkanma basıncı ve maske içerisine minimum sızıntı.

Stealth Lite FFP3 Günlük Yüz Maskesi

-% 99 + filtrasyon verimliliğine sahiptir - En yüksek partikül koruması ve ultra düşük solunum direnci için Hepac-Lite filtre teknolojisi - Fiberglass içermez.

- Havadaki partiküllere, dumanlara, yağ aerosollerine, virüslere, bakterilere ve diğer mikro partiküllere karşı koruma.

- FFP3 koruması sunan tam bir elastomer yüz parçası yapısıyla birlikte gelen tek sertifikalı FFP3 solunum maskesi yüz maskesidir. Çok vardiyalı kullanım, 8 saatten fazla takılabileceği anlamına gelir. Yıkanabilir neopren kayış, dışarıda ve dışarıda daha modern ve şık bir görünüm sağlar.

Toz maskeleri FFP koduyla işaretlenmiştir. FFP 1, FFP 2 veya FFP 3 olarak sınıflandırılabilirler.

Sayı ne kadar yüksekse koruma o kadar iyidir. Toksik maddeler içeren bir görev yaptığınızda, en iyi korumayı seçmek en iyisidir.

FFP1 kodlu bir yüz maskesi, büyük, katı parçacıklara karşı koruma sağlar. Yalnızca tahriş edici, zararlı maddelerden korunmak için uygundur. % 78'lik minimum filtre verimliliği.
FFP2 kodlu bir yüz maskesi, katı ve sıvı tahriş edici aerosollere karşı koruma sağlar. Minimum% 92 filtre verimliliği.
FFP3 kodlu bir yüz maskesi, katı ve sıvı toksik aerosollere karşı koruma sağlar. Minimum% 98 filtre verimliliği.

Bazı toz maskeleri için FFP puanının ardından başka bir ekstra gösterge gelir. Bu, seçim yapmanıza yardımcı olmak için kullanışlı olabilir.

D
"D" göstergesine sahip toz maskeleri dolomit testini geçmiştir. Zamanla tıkanmaya karşı daha dirençlidirler. Ayrıca daha az nefes alma direnci vardır, bu da çalışmayı daha keyifli hale getirir.

V
"V" göstergesine sahip toz maskelerinde ekshalasyon için bir valf bulunur. Bu, solunum direncini azaltır ve ayrıca toz maskesindeki CO2 ve nem seviyesinin mümkün olduğu kadar düşük kalmasını sağlar.

Dv
Dolomit testini geçen ve valfi bulunan toz maskeleri.

R
Toz maskesinin üzerindeki R işareti, tekrar kullanılabilir olduğunu gösterir. Standart toz maskeleri yalnızca bir seans için kullanılabilir.

NR
Standart toz maskeleri yalnızca bir seans için kullanılabilir. Bunu açıklığa kavuşturmak için, NR göstergesi ambalaj üzerinde belirtilebilir. Hiçbir şey belirtilmezse, toz maskesi her durumda yalnızca bir kez kullanılmalıdır.

Neden toz maskesi takmalısınız?
Çalışma ortamları genellikle hemen fark edilmeyen tehlikeleri gizler. Bu tehlikeler, sağlığınızda kalıcı hasara neden olabilir ve en kötü durumda yaşamı tehdit edebilir.

Bu, ortam havasında bulunan toz partikülleri, gazlar, duman ve dumanların zararlı etkilerine karşı solunum yollarınız için mümkün olan maksimum korumayı sağlamayı önemli kılar.

Toz maskeleri sizi katı toz parçacıklarına, liflere, mikroorganizmalara, virüslere, buharlara ve aerosollere (asılı damlacıklar ve toz) karşı korur.


- Kendinizi daima mümkün olduğu kadar iyi koruyun. Belirli bir görev için uygun kişisel koruyucu ekipmanı seçin. Bu şekilde sadece güvenli değil, aynı zamanda daha iyi ve daha rahat çalışacaksınız.
- FFP1 puanlı toz maskesi sizi zararlı olmayan parçacıklara karşı korur
- FFP2 puanlı toz maskesi sizi tahriş edici ve zararlı parçacıklara karşı korur
- FFP3 puanlı toz maskesi sizi toksik ve zararlı parçacıklara karşı korur. Virüs ve bakterilere karşı korunmak için de kullanabilirsiniz.
- R ile aksi belirtilmedikçe toz maskesini yalnızca bir kez kullanın.
- V ve / veya D göstergeli toz maskeleri daha yüksek solunum konforu sağlar
- Yalnızca EN 149 standardını karşılayan toz maskelerini seçin
- Olası riskleri hesaba katın ve maksimum korumayı kullanın
- Ayrıca belirli standartlara bakın
- Daima rahat ve güvenli çalışın

bottom of page