slider-produkty.png

PAPR solunum koruyucular. Üst seviye iş güvenliği ekipmanları.

 

CleanAIR® AerGO®

 • CleanAIR® AerGO®, gazlar ve buharlar şeklinde kirletici maddeler içeren alanlar dahil olmak üzere tozlu endüstriyel ortamlarda kişisel solunum koruması için tasarlanmış evrensel bir güçle çalışan hava temizleme solunum cihazıdır. Ünite, sabit hava akışı sağlayan bir kontrol sistemi ve hava akışında ani bir azalma veya düşük pil şarjı durumunda kullanıcıyı uyarmak için gelişmiş bir elektronik sistemle birlikte sağlanır. Ünitenin ergonomik tasarımı, düşük ağırlığı ve ince profili, hareket kapsamının sınırlı olduğu ortamlarda bile yüksek düzeyde kullanıcı konforunu garanti eder. Ünite, çeşitli endüstriyel uygulamalar için çok çeşitli CleanAIR® başlıklar ve maskeler ile uyumludur.

 • Uygulama alanları

Gaz ve buhar şeklinde kirletici maddeler içeren alanlar dahil olmak üzere tozlu endüstriyel ortamlar

Kaynak, taşlama ve yüzey bitirme işlemleri.

CleanAIR® Basic

 • CleanAIR® Basic, zaman içinde test edilmiş yapıyı, yeni bir görünümü ve en yeni teknolojiyi getirir.
  BASIC ünite, katı ve sıvı aerosoller (toz, duman, duman ve lifler gibi) biçimindeki tehlikeli partiküllerin bulunduğu ortamlarda etkili koruma sağlar. Elektronik sabit hava akışı kontrolü işlevi, düşük hava akışı durumunda kullanıcıyı uyarmak için gelişmiş bir sistem ve bir Li-İyon pil ile donatılmıştır. Hava akışı ayrı ayrı ayarlanabilir (170 lt/dk'dan240 lt/dk'ya kadar) ve tek bir düğme ile kolayca ayarlanabilir. Tüm ilgili bilgiler, yeni tasarlanan LED kontrol panelinde açıkça görülebilir.

 • Uygulama alanları
  Kaynak, taşlama, yüzey bitirme işlemleri. Tozlu endüstriyel ortamlar, otomotiv ve gemi yapımı endüstrisi, inşaatlar ve gıda işleme endüstrisi.

CleanAIR® Chemical 2F Plus

 • Yeni nesil motorlu hava temizleme respiratörü, kirletici maddeleri gazlar, buharlar, partiküller ve bunların kombinasyonları şeklinde filtreler. Kompakt boyutuna ve hafifliğine rağmen Chemical 2F ünitesi yüksek mekanik, kimyasal ve UV direncine sahiptir. Ünitenin yapısı, Giriş Koruması IP65 sayesinde duşta kolay dekontaminasyona izin verir. Benzersiz otomatik kapanma sistemi, filtreler değiştirilirken ünitenin istenmeyen partiküllerle kirlenmesini önler. Tam renkli ekran, ilgili tüm bilgileri açıkça gösterir.

 • Patlayıcı ortamlar için ATEX sertifikalı Chemical 'F Ex model de mevcuttur.

 • Uygulama alanları

Kimya endüstrisi, laboratuvarlar, ilaç endüstrisi

CleanAIR® Chemical 3F Plus

 • Yüksek seviyede performans, mekanik ve kimyasal direnç, UV direnci ve Giriş Koruması IP64, kimya endüstrisi, laboratuvarlar ve ilaç endüstrisi gibi ağır endüstriyel ortamlarda bile kullanıcının yeterli korumasını garanti eder. Tam renkli ekran, ilgili tüm bilgileri açıkça gösterir.

 • Uygulama alanları

Kimya endüstrisi, laboratuvarlar, ilaç endüstrisi.

CleanAIR® Asbest

 • CleanAIR® Asbest, asbest içeren malzemelerin ıslahı sırasında aktif solunum ve yüz koruması için tasarlanmış, olağanüstü hafif ve kompakt bir motorlu hava maskesidir.

Sistem iki farklı maskeyle mevcuttur - Shigematsu GX02 ve CF02.

 • Uygulama alanları

İnşaat endüstrisi, iyileştirme işlemleri.

CleanAIR® D-Bug

 • CleanAIR® D-BUG, kullanıcılarına, doğrudan tam yüz maskesine monte edilebilen hafif güçle çalışan hava temizleyici solunum cihazı üzerinde partikül veya kombine filtre seçenekleri sunar. Bu çözüm, zararlı parçacıklara, gazlara veya buharlara karşı solunum ve yüz koruması sağlar. Sistem iki kullanım seçeneği sunar: maksimum hareket özgürlüğü için doğrudan tam yüz maskesine takılabilir veya kafada minimum ağırlık için, bir hortum ve solunum cihazıyla birlikte verilen özel bir adaptör kullanılarak kemer üzerine yerleştirilebilir.

 • Uygulama alanları

Sistem, inşaat endüstrisi, tarım, kamu bakım hizmetleri, iyileştirme işlemleri, haşere kontrolü gibi partikül veya kimyasal kontaminasyonun olduğu ortamlarda kullanıma uygundur.

Ekonomik kaynakçı motorlu maske seti:

CA-27 Yoga + CA Basic Ünite

 • Yerleşik hava dağıtım sistemine ve yüksek kaliteli otomatik kararan filtre AerTEC® X100'e sahip yeni bir kaynak başlığı. Motorlu hava temizleme maskeleri veya hava yolu sistemleri ile birlikte CleanAIR® YOGA, çok zorlu kaynak ortamlarında tehlikeli kirleticilerden ileri düzeyde koruma sağlar.

 • Uygulama alanları
  Çok düşük kaynak akımlarında bile TIG dahil tüm kaynak yöntemlerine uygun profesyonel kaynak başlığı

 • CleanAIR® Basic, zaman içinde test edilmiş yapıyı, yeni bir görünümü ve en yeni teknolojiyi getirir.
  BASIC ünite, katı ve sıvı aerosoller (toz, duman, duman ve lifler gibi) biçimindeki tehlikeli partiküllerin bulunduğu ortamlarda etkili koruma sağlar. Elektronik sabit hava akışı kontrolü işlevi, düşük hava akışı durumunda kullanıcıyı uyarmak için gelişmiş bir sistem ve bir Li-İyon pil ile donatılmıştır. Hava akışı ayrı ayrı ayarlanabilir (170 lt/dk'dan 240 lt/dk'ya kadar) ve tek bir düğme ile kolayca ayarlanabilir. Tüm ilgili bilgiler, yeni tasarlanan LED kontrol panelinde açıkça görülebilir.

 • Uygulama alanları
  Kaynak, taşlama, yüzey bitirme işlemleri. Tozlu endüstriyel ortamlar, otomotiv ve gemi yapımı endüstrisi, inşaatlar ve gıda işleme endüstrisi.

Clean Air Katalogları

 

©2020, Kristal Ltd. Sti.

 • Instagram
 • Twitter
 • Siyah YouTube Simgesi